Mageknight

Jak vybavit ložnici?

Během navrhování úpravy v ložnici nemusíme brát v úvahu styl ostatních místností v bytě. Toto osobní zákoutí by mělo vyvolat pocit bezpečí a působit relaxačně, abychom si mohli po emočně vypjatém dni pořádně odpočinout.
ložnici
Prepared by: Ben Heinrich
Oryginal: http://www.flickr.com
Díky dobře navržené ložnici bude rozkoší nejen noční odpočinek. Pro doplnění správné dekorace je potřeba použít na stěnu zajímavou tapetu, která zpříjemní ranní vstávání – bez ohledu na počasí, které je venku nebo roční období.

Za místnost, která bude sloužit jako ložnice, si často vybíráme menší, intimní prostor, jejíž okna jsou směřována na východ. Hedvábné sluneční paprsky probleskující přes poloprůsvitnou záclonu probouzejí ze spánku za půvabné společnosti ptáků - http://demural.cz/plakaty (http://demural.cz/plakaty). Nicméně s tak příjemným probuzením můžeme počítat pouze během jara nebo léta. Jak to udělat, abychom vstali s dobrou náladou, zatímco venku je zamračeno, mrazivo a deštivo?
ložnici
Prepared by: Zanette
Oryginal: Zanette
Správné vybavení místnosti dokáže zázraky a vyvolá úsměv na tváři ospalce každého rána. Postačí si vybrat fototapetu s oblíbeným obrázkem.

Čím by se měly vyznačovat fototapety do ložnice? Může to být příjemná krajina nebo travnatá a slunečná paseka, překypující divoce rostoucími květy nebo třeba pohádkový les, ve kterém se skrz husté větve stromů živě probíjejí dlouhé rozjitřené sluneční paprsky?

Posted by Administrator on 2015-06-12 13:37:19
Tags: okna, styl, fototapety