Mageknight

September 2015 archive

Zajímavé tipy na dekoraci obývacího pokoje – vlastnosti stylu shabby chic

dekoraci
Prepared by: Dekoria.pl
Oryginal: Dekoria.pl
Když – tř. vzhledem k přestěhování domu – chcete hezky výzdobit obývak, nejvhodnější řešení je rozhodnout se o tom, jaký styl bude tehdy v pokojech. Během zařízení domu tř. pečovat nejenom o praktičnost, ale i o úžásný a přátelský vzhled – a v tom ohledu jen málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on v současné době velice módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení funkčnosti s nádhernou estetikou.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:42:45
Tags: styl, design, Shabby Chic

Příjemný, nádherný a praktický pokoj pro dítě

pokoj pro dítě
Prepared by: Dekoratornia
Oryginal: Black Red White
Během zařízení pokoju pro dítě potřebujete pečovat o široké množství věci spojených s nakupováním nábytku, výzdob a příloh – na příklad úpravou postelí do výšky anebo věku dětí a pečování o bezpečnost. Praktické zařízení není avšak jediná důležitá věc – stojí to za to, rovněž stárat se o o estetické vlastnosti pokoje pro dítě. Koloristika stěn, držení pořádku a přitomnost oblíbených panenek má vliv na vývoj dítěte a jejich budoucí schopnosti.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:26:45
Tags: pokoj, stoly, pohádek

Úžásné vybavení interiéru – unikátní nábytek a přílohy

Luxusní interiér
Prepared by: Roman Boed
Oryginal: http://www.flickr.com
Pozoruhodný design je v současné době podstatou pro moc lidí, kteří vysoce hodnotí estetiku a styl. Tato věc je také velice komplikovaná pro široké množství osob, které nemají velké zkušeností s témou designu nebo módy. Aby získat pravdivě krásné výsledky, nejlépe zvolit pouze nejlepší vybavení – třeba kvalitní nábytek, dekorace a dekorační přílohy. Současně módní jsou docela různorodé style – stojí to za to, dozvědět se, co je pravdivě pozoruhodné a praktické.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:21:45
Tags: design, style, nabytek

Jak snadně získat pocit lese v bytě – možnosti moderní dekorace stěn

fototapeta
Prepared by: Pixers
Oryginal: Pixers
Kdo by někdy netoužil po bydlení na divočině, buď aspoň nemyslel o krásném lesním prostoru, obrovských stromech a tichu? Kromě toho, velké množství lidí se nemůže představit život bez možností, které mají střední a velké města. Současně nikdo nemusí nic z toho odmítnout a vhodná dekorace interiéru umožňuje odpočinek v krásném, klidném a prostorném místě plným příjemné zelené barvy. K pozoruhodným jevům v dnešní výzdobě bytů patří rozmanité fototapety, díky kterým pokoj absolutně nevýpadá obyčejně.

Posted by Administrator on 2015-09-07 13:41:50
Tags: pokoj, výzdoba, město, ložnice

Nejlepší nápady na proměnu vzhledu bytu

plakáty na zeď
Prepared by: http://demur.pl/
Oryginal: http://demur.pl/
Velké množství lidí nakupujících dům anebo rovněž soukromý pokoj uvažuje, jaké jsou dostupné možnosti jeho dekorace. Nekaždý avšak ví, že také velmi staré domy, díky kvalitní obnově, může mít opravdu moderní vzhled. Tehdy zvolení trefných barev stěn a nábytků je docela účelným řešením, protože mají velký vliv na estetiku celého prostoru. Moc dobrých triků současně je možné nalézt na internetu, kde moc zkušených lidí ukázuje a povídá o svých příbězích s výzdobou interiérů. Odborních internetových stránek s fotkámi kompletních aranžací je v současné době dost, aby mít o tom nějakou vhodnou představu.

Posted by Administrator on 2015-09-01 11:25:52
Tags: fototapety, pokoj, nálepky