Mageknight

Zajímavé tipy na dekoraci obývacího pokoje – vlastnosti stylu shabby chic

Když – například kvůli přestěhování domu – chcete nádherně vybavit obývak, nejvhodnější řešení je rozhodnutí o tom, který styl bude přitomný v pokojech. Při zařízení domu tř. stárat se nejenom o funkčnost, ale i o krásný a přátelský vzhled – a v tom ohledu jenom málo stylů se může rovnat shabby chic. Je on teď docela módní z několika důvodů, ale hlavní je nádherné spojení praktičnosti s krásnou estetikou.

interiér
Prepared by: JDH Rosewater
Oryginal: http://www.flickr.com
O komfortu používaní nábytku ve stylu shabby chic stojí to za to, se přesvědčit na vlastní oči – odborně zařízený obývak ve stylu shabby chic může přesvědčit rovněž největší skeptiky. Nábytek shabby chic jsou v současné době doporučováné aranžérami z celého světa, také ČR a často takové zařízení je inspirované mnohými prjekty odborných designerů. Luxusní valendy, úžásné stoly, pozoruhodné židle, dekorace okenní, módní lampy, a možná něco ještě jiného? Aby Vaše volba byla trefná, stojí to za to, prohlížet fotografie, poznat tájemství samých aranžérů a se seznámit s podníky prodávající stylové zařízení do domu.

Tipy autentických odborníků jsou vždy velmi praktické a pozoruhodné – oni umí pozorně odpovědět rovněž na nejtěžší otázky zákazníků. Před nákupy nejlépe mít nějakou představu o tom, jakým způsobem bude vypadat obývací pokoj a udělat selekci povinných vlastností nábytku, závěsu, koberců a dekoratviních příloh. Spojit unikátní design s použitelnosti není sice jednoduchý úkol, ale je on úplně proveditelný – při volbě vybavení shabby chic nejlépe vzít v úvahu tento činitel, aby samá činnost nákupu netrvala velice dlouho.Efektivní plán je také dozvědět se, jaké jsou dnešní trendy v dekoraci obývaků – tímto způsobem je možné poznat několik pozoruhodných triků výzdoby obývacích pokojí. Odborné časopisy o designu aranžaci bytů a různé webové stránky jsou i vhodné zdroje informací. Když Vaše rozhodnutí je estetika shabby chic v obývaku, třeba hlavně výbrat zařízení nejen podle vzhledu – na první pohled nějaký nábytek anebo závěsy mají možnost se prezentovat unikátně, ale jejich kvalita není již tak výborná. Samozřejmě nejkvalitnější zařízení se označuje velikou trvalosti – především nábytek by měl být alespoň trochu odolný proti špíně. Dobré řešení je řidit se opatrnosti a estetickým vkusem, aby mít jistotu, že všechno bude v úplném pořádku.

Posted by Administrator on 2015-09-21 14:42:45
Tags: styl, design, Shabby Chic