Mageknight

April 2016 archive

Soudobé návrhy aranžmá prostorů

Nástěnné malby na zeď
Prepared by: Giuseppe Milo
Oryginal: http://www.flickr.com
Minimalistický anebo novodobý pokoj nemusí současně vůbec znamenát jakéhokoliv omezení v aranžmá. Klíčová je v tom případě prostě kvalita – jeden zajímavý doplněk nezničí pocitu prostornosti, ale způsobí, že interiér bude vypadat útulně a krásně. Některé dekorační doplňky jsou trefnější v lákaní pozornosti a vizuálního zvětšení pokoje – proto skvělou volbou bude přemýšlet jejích používaní v průběhu planování obnovy interiéru.

Posted by Administrator on 2016-04-19 16:11:11
Tags: designu, aut, prostor

Pozoruhodné nápady na aranžmá prostoru pro starší dítě a puberta

plakaty
Prepared by: art.widi.pl
Oryginal: http://art.widi.pl
Vkus a zájmy vyrůstajících děti a teenagerů nejednou se mění, a to se týče také věci, jež si přejou mít ve svém pokoji. Docela často osoba, která přece pred několika lety byla úplně spokojená s vybavením a vzhledem svého pokoje, okamžitě je na to příliš dospělá. Protože minulé vkusy asi se nikdy nevrácí, nejlepším nápadem nejednou bude aspoň nevelká obnova interiéru pro dítěte buď teenagera. Někdy již dokonce nevelká změna dekorací na stěnu může konat v tom ohledu pravdivé zázraky.

Posted by Administrator on 2016-04-14 13:46:14
Tags: dekorace, aranžérové, plakátech

Různorodé úkoly pružin v průmyslu – cím se označují pružiny zkrutné

Pružiny jsou v továrnách používané častěji, než tvrdí mnoho společnosti. Je tak z několika důvodů – první je, v průběhu výroby mnohých složitých typů zboží, tř. strojů, lékařských potřeb, bezpečnostních systémů nebo elektroniky, nejednou nezbytné jsou pohyby natahující a vývoj vhodného tlaku. Splnění těch úkolů umožňují přede vším různorodé pružiny. Podruhé, pružina v současné době je vytvořená z nejromanitějších látek a může mít velice rozlišné tvary, začínajíc od populárních kovových spirálech, a končíc na zajímavých pružinách plynových.

Posted by Administrator on 2016-04-12 15:39:14
Tags: pružina, výroby

Zajímavé způsoby na dekoraci stěn – velké tapety a doplňky

Krásné a opravdu okouzlující dekorace jsou dnes velmi snadně dosažitelné. Patří k nim tř. různé závěsy, úžásné krytiny, sošky, a dokonce lampy anebo designerský nábytek. Stejně klíčové, avšak je to, co se nachází na zdech, a může to dát velmi pozoruhodné dekorační účinky. Aby mít o tomto jakousi představu, nejlépe pečlivě prohlížet různé vzory fototapet a plakátů.

Posted by Administrator on 2016-04-01 13:00:36
Tags: dekorací, plakátů, kopie