Mageknight

April 2016 archive

Soudobé návrhy aranžmá prostorů

Nástěnné malby na zeď
Prepared by: Giuseppe Milo
Oryginal: http://www.flickr.com
Minimalistický anebo novodobý pokoj nemusí nyní vůbec znamenát jakéhokoliv omezení v výzdobě. Klíčová je v tom případě jednoduše kvalita – jeden pozoruhodný doplněk nezničí pocitu prostornosti, a způsobí, že pokoj bude vypadat útulně a nádherně. Některé dekorativní doplňky jsou účelnější v lákaní pozornosti a optického zvětšení prostornosti – a proto nejlepším nápadem bude přemýšlet jejích používaní během planování obnovy interiéru.

Posted by Administrator on 2016-04-19 16:11:11
Tags: designu, aut, prostor

Pozoruhodné nápady na aranžmá prostoru pro starší dítě a puberta

plakaty
Prepared by: art.widi.pl
Oryginal: http://art.widi.pl
Vkus a koníčky dospívajících děti a teenagerů často se mění, a to se týče i věci, které si přejou mít ve svém pokoji. Docela nejednou osoba, která ještě pred několika lety byla úplně spokojená s příslušenstvím a vzhledem svého pokoje, nahle se cití na to příliš dospělá. Protože minulé vkusy asi se nikdy nevrácí, trefou do černého často bude nejméně nevelká obnova pokoje pro dítěte buď teenagera. Občas už dokonce malá změna dekorací nástěnných může dělat v tomto ohledu autentické zázraky.

Posted by Administrator on 2016-04-14 13:46:14
Tags: dekorace, aranžérové, plakátech

Různorodé úkoly pružin v průmyslu – cím se označují pružiny zkrutné

Pružiny jsou v továrnách používané častěji, než tvrdí mnoho společnosti. Je tak z několika důvodů – první je, v průběhu výroby mnohých složitých typů zboží, tř. strojů, lékařských potřeb, bezpečnostních systémů nebo elektroniky, nejednou nezbytné jsou pohyby natahující a vývoj vhodného tlaku. Splnění těch úkolů umožňují přede vším různorodé pružiny. Podruhé, pružina v současné době je vytvořená z nejromanitějších látek a může mít velice rozlišné tvary, začínajíc od populárních kovových spirálech, a končíc na zajímavých pružinách plynových.

Posted by Administrator on 2016-04-12 15:39:14
Tags: pružina, výroby

Zajímavé způsoby na dekoraci stěn – velké tapety a doplňky

Nádherné a pravdivě baječné dekorace jsou v dnešní době docela snadně dosažitelné. Patří k nim např. rozmanité závěsy, nádherné krytiny, sošky, a dokonce osvětlení buď designerský nábytek. Stejně klíčové, avšak je to, co se nachází na stěně, a může to dát velmi pozoruhodné dekorativní účinky. Aby mít o tom nějakou představu, nejlépe pečlivě prohlížet rozmanité vzory fototapet a plakátů.

Posted by Administrator on 2016-04-01 13:00:36
Tags: dekorací, plakátů, kopie