Mageknight

Ne pokaždé smí být všechno dokonalé. Ale naše obydlí může být dokonalé, s pomocí přenesení naší představy do skutečnosti.

Mezinárodní kultury se začínají mezi sebou mísit. Půjčujeme si všelijaké nápady a náměty k utváření nových, jedinečných možností něčeho docílit od našich sousedů, tak rovněž jak oni od nás. Poté co si stavíme obydlí, rovněž chceme, aby bylo ojedinělé. Na zdi používáme všelijaké malby, fototapety abstraktní, mísíme odstíny. Také si do domova pořizujeme zvířátka.

Fototapety ABSTRAKTNÍ
Oryginal: http://www.sxc.hu/
S chutí tančíme, a tak si necháváme nainstalovat rádio, aby nám zvučela v zákulisí muzika. Fototapety orientální jsou jednou z způsobu jak si profesionálně zařídit a uspořádat vlastní bydlení. Ne jenže nám to zpestří život. Ale určitě hosté z toho budou zaujatí a nám to přidá sílu do tvoření následujících ojedinělých nápadů. Každý pokoj v našem domě může být utvořený jinak. Ale, z jiného pohledu si může zvolit téma, jaké nás bude doprovázet celým zařizováním různých detailů v našem domě. Kdybychom chtěli námět týkající se Orientu, může využít i rostliny nebo dekorace z toho hezkého kraje do naší zahrádky: moje webové stránky (moje webové stránky). V místnostech si smíme vylepit fototapety orientální a také fototapety abstraktní, z jakých může udělat malbu východního tance. Na kolaudaci smíme udělat stravu podlevýchodního receptu, aby se naší hosté mnohem více pociťovali jako na východě. Nechme naší představivosti navrhnout dokonalý obraz toho, co se v nás skrývá. Jestliže si nepřejeme využívat fototapety, může použít různé odstíny barev, s jakými ozdobíme naší stěnu.fototapety orientální
Oryginal: pixabay.com
Smí to být konkrétní obrazy, popřípadě rovněž abstraktní, u kterých si kdokoli bude smět sám domyslet, co tím autor přál si povědět. Je spoustu skvělých myšlenek. Jen je smíme vytvářet a nenechávat je zavřené pod přikrývkou, kde nic nesvedou. Učme se splnit své přání. Udělejme to, co chceme vytvořit, teď a ne na později, aby nebylo příliš pozdě. Vlastní dům, je místem, kde přebýváme nejvíce času. A proto musí být příjemný a my sami se v něm musíme vlídně cítit. Toho dosáhneme, když budeme splňovat vlastní přání - viz tento odkaz. (viz tento odkaz.)
.

Posted by Administrator on 2016-06-09 11:56:50
Tags: pokoj, motivy, ozdobíme, nápadů