Mageknight

July 2016 archive

Nejzajímavější dekorační přílohy – co dokonalé sluší kuchyni

obrazy do kuchyně
Prepared by: Emily May
Oryginal: http://www.flickr.com
Výběr nových dekorací do kuchyň nikdy není jednoduchý úkol, a proto nejlépe toho nezanedbávat. Mnoho záleží na různých činitelech – osobnímu vkusu majitelů, velikosti prostoru, přítomnosti a počtu oken, druhu nábytku a jiného vybavení. Proto skvělé řešení je opatrně podívat se na rozmanité typy dekoračních příloh a přemýšlet, co by mělo kuchyni opravdu skvělé slušit – docela nápomocné je v takové situaci poznat aktuální módu v aranžaci interiérů. Díky tomu je možné odhalit několik užitečných rad a zajímavých novinek. Stojí to za to, vědět, že soudobá kuchyň by měla vypadat nejenom hezky, ale také pohodlně.

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:56:33
Tags: fototapety, vzory, dekoračních, pozitivně, módní

Jaké jsou funkce dnešních fototapet v designu kuchyně

kuchyně
Prepared by: Bill Wilson
Oryginal: http://www.flickr.com
Účinky jež jsou dostupné díky fototapetám jsou věhlasné ze své různorodosti. Protože na fototapetě může být asi všecko podle objednávky zákazníka, dekorace může být silně personalizovaná. Díky tomu každý může vyzdobit kuchyni, obývací pokoj, koupelnu a jiné domácí interiéry pouze tak, jak by chtěl. Obývací pokoj je velmi vážná a nejvíc reprezentativní část domu, ale estetika všech prostorů ve kterých lidé traví čas je klíčová – rovněž kuchyně anebo kuchyňský koutek. Během volby vybavení tohoto prostoru třeba pečovat nejenom o funkčnost, ale rovněž o nádherný a zajímavý vzhled

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:56:33
Tags: design, aranžmá, prostorů, vinylového

Shabby chic – příjemný a pozoruhodný druh stylu retro a trefa do černého v ložnici

pozadí
Prepared by: Suzette Pauwels
Oryginal: http://www.flickr.com
Nyní, mezi rozmanitými estetiky které se označují vysokou poptávkou každý může prohlížet pozoruhodnou módu na retro. Tento účinek je možné získat díky různorodým způsobům, dokonce když jsou používané současné látky – na příklad styl vintage dávají dekorační závěsy, kouzelné obrazy a masky, anebo elegatní nádobí a ostatní stylové dekorační přílohy. Nestojí, ačkoliv, podcenit klíčovou roli, kterou dává také malba stěn a trefný nábytek. Proto, během planování zařízení ložnici, stojí to za to, přemýšlet, jak bude vypadat styl shabby chic.

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:55:33
Tags: styl, estetika