Mageknight

July 2016 archive

Nejzajímavější dekorační přílohy – co dokonalé sluší kuchyni

obrazy do kuchyně
Prepared by: Emily May
Oryginal: http://www.flickr.com
Výběr nových dekorací do kuchyň nikdy není snadný úkol, z tohoto důvodu stojí to za to, toho nepřehlížet. Mnoho záleží na rozmanitých činitelech – osobnímu vkusu majitelů, ploše prostoru, přítomnosti a počtu oken, druhu nábytku a jiného zařízení. Proto dobré řešení je pečlivě podívat se na rozmanité typy dekorativních příloh a přemýšlet, co bude kuchyni autenticky dobré slušit – velmi nápomocné je v takové situaci poznat dnešní módu ve výzdobě interiérů. Díky tomu můžete odhalit několik užitečných nápověd a zajímavých novinek. Nejlépe být si vědom, že novodobá kuchyň by měla vypadat nejen hezky, ale rovněž útulně.

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:56:33
Tags: fototapety, vzory, dekoračních, pozitivně, módní

Jaké jsou funkce dnešních fototapet v designu kuchyně

kuchyně
Prepared by: Bill Wilson
Oryginal: http://www.flickr.com
Výsledky jež jsou dosažitelné díky fototapetám jsou renomované ze své různorodosti. Protože na fototapetě se může nacházet skoro všechno podle objednávky zákazníka, výzdoba může být vysoce personalizovaná. Díky tomu každý může vydekorovat kuchyni, obývak, koupelnu a ostatní domácí interiéry pouze tak, jak si přeje. Obývací pokoj je velmi klíčová a nejvíc reprezentativní část domu, ale estetika všech prostorů kde lidé traví čas je klíčová – rovněž kuchyně buď kuchyňský koutek. Během volby příslušenství tohoto interiéru například pečovat nejenom o použitelnost, ale také o nádherný a zajímavý vzhled

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:56:33
Tags: design, aranžmá, prostorů, vinylového

Shabby chic – příjemný a pozoruhodný druh stylu retro a trefa do černého v ložnici

pozadí
Prepared by: Suzette Pauwels
Oryginal: http://www.flickr.com
Nyní, mezi rozmanitými estetiky které se označují vysokou poptávkou každý může prohlížet pozoruhodnou módu na retro. Tento účinek je možné získat díky různorodým způsobům, dokonce když jsou používané současné látky – na příklad styl vintage dávají dekorační závěsy, kouzelné obrazy a masky, anebo elegatní nádobí a ostatní stylové dekorační přílohy. Nestojí, ačkoliv, podcenit klíčovou roli, kterou dává také malba stěn a trefný nábytek. Proto, během planování zařízení ložnici, stojí to za to, přemýšlet, jak bude vypadat styl shabby chic.

Posted by Administrator on 2016-07-27 09:55:33
Tags: styl, estetika