Mageknight

Příroda všude tam, kam se rozhlédnete. Na jakémkoli kroku ve vašem obydlí.

Víme, jež zásluhou krajiny, můžeme dýchat. Různé květiny, keře nám poskytují kyslík a my jim na oplátku vracíme dusík svým dechem. Krajina je potřebná.
/


materiał
Prepared by: You Tube - Tomasz Szafarek
Oryginal: http://www.flickr.com
V dnešní době architektura je tak promýšlená, aby květiny směly být pěstovány na střeše. Skoro chybí místo, kde sázet stromy a jiné rostliny. Místo lesů se budují silnice. Parky jsou pro změnu přestavěny na nákupní centra. Sem tam prosty pohled na něco travnatého nám dělá příjemnost. Při vybavování domácnosti klademe důraz na rostliny nebo zahrádky kolem domu. Chceme také disponovat rostlinami. Po jídle si jít trochu oddechnout pod jakýsi strom na lavičku a užívat si přírodou kolem nás. V obydlí kromě opravdových květin si můžeme obstarat rovněž různé fototapety či obrazy na zdi. Do koupelny či jiného prostoru by se hodila fototapeta les jestliže máme krajinu opravdu rádi. Takovéto fototapety do koupelny nám usnadní se více uvolnit, než při prostém jediném zabarvení- Demural (Demural). Fototapeta les nám může lemovat roh koupeny. Zásluhou takto zpracované zdi, budeme se cítit jako někde v přírodních lázních, a současně budeme to vlastnit u sebe v domácností. Není nutné cestovat daleko pro to, abychom jsme si prožili přírodní odpočinek. Postačí, když si to v domě komfortně uskutečníme. Fototapety do koupelny nemusí být jenom s květinami a zelení- podívejte se na fakta (podívejte se na fakta). Smíme rovněž užít pláž s pískem, kameny a rybami. Každý nápad se dá daným způsobem zavést do zpracování. Záleží na tom, co máme nejvíce oblíbeného. Z přírody si můžeme rozhodnout pro motýly sedící na louce pokrtyté květinami. Okolo nás je spoustu nápadů, které můžeme aplikovat do konkretního pokoje. Kompletní vnitřek bude zařízený dle nás. Postačí se podívat na jakési přírodní námět v knihách popřípadě vyhlédnout přes okno a okamžitě máme několik myšlenek.


lampki
Prepared by: http://sxc.hu
Oryginal: http://sxc.hu
/


Koupelna je místnosti, ve kterém si rádi dáme horkou koupel a strávíme příjemný okamžik abychom si odpočali po dlouhém dni. Nesmíme ji obcházet a ponechat na závěr. Každý prostor je důležitý a potřebuje svou starost aby se v něm člověk dobře cítil.

Posted by Administrator on 2016-08-09 10:09:28
Tags: dom, obraz, komfort, domu