Mageknight

Vybarvení vlastního interiéru, způsobující štěstí ze života

Už hodně jsme obeznámení o barevných fototapetach, jaké smíme nalepit na stěny s různorodými barvami a ornamenty. Rovněž známe, v jakých místnostech užít danou barvu, a jakou raději nevybírat vůbec v žádné a ponechat ji prostě tak.


samolepící tapeta na zeď
Prepared by: www.sxc.hu
Oryginal: www.sxc.hu
3d obrazy na zeď
Prepared by: Marco Hamersma
Oryginal: http://www.flickr.com


/


Většinou, při vybavování vlastního vnitřku, přemýšlíme jenom, kterou barvu vybrat na stěny a jak je potom vymalovat. Samolepící tapeta na zeď s nějakým znakem se může jednoduše a během chvilky užít, k tomu si koupíme komodu a je hotovo. Podle využití pokoje určujeme, kde si vylepíme, jakou tapetu s jakým ornamentem, a na kterou zeď si pověsíme 3d obrazy na zeď. Teď již víme, jež samolepící tapeta na zeď nemá pouze toto využití - odkazuji zde (odkazuji zde). Pokud si přejeme vlastnit o moc barevnější pokoj, ale máme uprostřed bíle stěny, nic se nestane. Můžeme si zvolit nějaké krásně zbarvené samolepící fólie, kterými světlé zdi vylepíme. Tyto fólie smíme rovněž použít dovnitř konkrétní skříně. Z bílé popřípadě jiné jednobarevné skříně si můžeme utvořIT pěknou, příjemnou souhru barev. Rovněž tímto způsobem smíme nalepit dveře. Do všelijakých pokojů smíme použít různé odstíny na dveře. Z jednobarevných pokojů se hned stanou krásně a barevné místečka. Také k těmto odstínům sladíme 3d obrazy na zeď. Záleží na nás, jestli si koupíme přímo hotový obraz, nebo si sami nějaký navrhneme.


Podstatné je, aby se z nezáživného pokoje, vytvořila nádherná místnost, ze které nebudeme nadšení pouze my, ale rovněž kamarádi, kteří nás navštíví - http://demural.cz/obrazy (http://demural.cz/obrazy). /


Barev se nemusíme obávat. Čím více jich užijeme, tím více barevnější život budeme mít.

Posted by Administrator on 2016-09-23 13:59:42
Tags: pokoje, moc, IT, barvy, interiéru